Ние се фокусираме на изработка на накит над 13 години.

Јазик
Топла производи
Компанијата за накит Кирин, посветена на бизнисот со сребрен накит 925, како што се, 925 сребрени обетки, 925 сребрени нараквици, 925 сребрени алки, итн. Серијата накит на Кирин содржи повеќе подпроизводи. Накитот посветува големо внимание на интегритетот и деловната репутација. Ние строго ги контролираме квалитетот и производната цена во производството. Сите овие гарантирани обетки се квалитетни и поволни за цената.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Armенски обетки од шарм 925 од сребрен цвет CZ Руби со црна златна позлата 300040

Armенски обетки од шарм 925 од сребрен цвет CZ Руби со црна златна позлата 300040

Armенски обетки од шарм 925 сребрен цвет CZ Руби со црна златна позлата 300040 https://www.kirinjew.com
Специјални женски обетки од 925 стерилен сребрен круг со позлатени 35802

Специјални женски обетки од 925 стерилен сребрен круг со позлатени 35802

Специјални женски обетки од 925 приврзок сребрен круг со позлатени 35802 https://www.kirinjew.com
OEM синџири писмо 925 Сребрена ѓердан со ѓубре со родиум за жена 71612

OEM синџири писмо 925 Сребрена ѓердан со ѓубре со родиум за жена 71612

ОЕМ синџири писмо 925 Сребро ѓердан со ѓубре со родиум за жена 71612 https://www.kirinjew.com
Продажба на големо со вода Капка 925 Сребрен Сребрен CZ прстен за жена со родиум обложен со 102263

Продажба на големо со вода Капка 925 Сребрен Сребрен CZ прстен за жена со родиум обложен со 102263

Продажба на големо со вода Капка 925 Сребрен CZ прстен за жена со родиум обложен со 102263 https://www.kirinjew.com
ОДМ& OEM услуга
Само ласерско име на компанијата или логото на клиентите на накитот:
Во нашиот изложбен салон има над 50 000 дизајни, вклучувајќи прстени, обетки, приврзоци, ѓердани, нараквици, алки, брошеви, комплети за накит. Стилите што ги сакате можете да ги изберете од нашиот албум за накит, а кога ќе ја нарачате, може да побарате да го ставите вашето лого или името на компанијата на накитот.
1) 1,2 милиони парчиња годишен капацитет
2) време на испорака од 15-45 дена
3) Најдобра конкурентна цена
4) Повеќе од 50 000 дизајни во изложбениот салон
За нас
Компанијата за накит Кирин е производител, веледрогерија и извозник лоцирана во uaуахаи, провинција Гуангдонг, Кина, со околу 500 работници, 1,2 милиони парчиња годишен капацитет. Ние произведуваме накит од сребро / месинг од 925 одлични дизајни, вклучувајќи прстени, обетки, приврзоци, ѓердан, нараквици, нараквици и брошеви со полускапоцени камења од скапоцени камења, синтетички камен и кубни цирконии, финиш финиш со сребро, родиум или црна боја родиум, розово злато и позлатено жолто злато.

Нашиот накит нагласува контрола на квалитетот во секој чекор од работата на накит. Ние ја спречуваме грешката што може да предизвика нашиот накит да не биде претпочитан од нас пред да стигне до нашите клиенти.
Контактирајте не за да добиете попуст
Ние сме сигурен извор на накит што е заслужен да им го покажеме на вашите ценети клиенти.
Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања. И со нетрпение очекуваме да ви послужиме во нашата деловна област.
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски