Ne fokusohemi në bërjen e xhevahireve mbi 13 vjet.

Gjuhe
Produkte të Nxehta
Kompania e bizhuterive Kirin, e përkushtuar për biznesin e bizhuterive të argjendta 925, të tilla si, 925 vathë argjendi të pastër, 925 rrathë argjendi të pastër, 925 shtiza argjendi., Etj. Seria e bizhuterive Kirin përmban nënprodukte të shumta. Bizhuteri i kushton vëmendje të madhe integritetit dhe reputacionit të biznesit. Ne në mënyrë rigoroze kontrollojmë cilësinë dhe koston e prodhimit në prodhim. Të gjitha këto vathë garantojnë të jenë të besueshme për cilësinë dhe me çmim të favorshëm.
LEXO MË SHUMË
Charm 925 Sterling Silver Flower Flower CZ Rubin vathë të grave me plating ari të zi 300040

Charm 925 Sterling Silver Flower Flower CZ Rubin vathë të grave me plating ari të zi 300040

Charm 925 Sterling Silver Silver Flower CZ Ruby Vathë të grave me plating ari të zi 300040 https://www.kirinjew.com
Vathë speciale 925 rrumbullakët argjendi të rrumbullakëta me ar të artë 35802

Vathë speciale 925 rrumbullakët argjendi të rrumbullakëta me ar të artë 35802

Vathë speciale të rrumbullakëta argjendi 925 të rrumbullakëta argjendi me ar të praruar 35802 https://www.kirinjew.com
Letra e zinxhirëve OEM 925 gjerdan argjendi me plating Rodium për Grua 71612

Letra e zinxhirëve OEM 925 gjerdan argjendi me plating Rodium për Grua 71612

Letra e zinxhirëve OEM 925 gjerdan argjendi me plating Rodium për Grua 71612 https://www.kirinjew.com
Drop me shumicë uji 925 Sterling Silver CZ Ring për Grua me Rodium i kromuar 102263

Drop me shumicë uji 925 Sterling Silver CZ Ring për Grua me Rodium i kromuar 102263

Drop me shumicë uji 925 Sterling Silver CZ Unaza për Grua me Rodium të kromuar 102263 https://www.kirinjew.com
ODM& Shërbimi OEM
Vetëm lazer emri i kompanisë ose logoja e klientëve në bizhuteri:
Ekzistojnë mbi 50,000 modele në sallën tonë të ekspozitës, duke përfshirë unaza, vathë, varëse, gjerdanë, rrathë, byzylykë, broçela, grupe bizhuterish. Ju mund të zgjidhni stilet që ju pëlqen nga albumi ynë i xhevahireve dhe kur të bëni porosinë, mund të kërkoni të vendosni logon ose emrin e kompanisë në bizhuteri.
1) 1.2 milion copë artikuj kapacitet vjetor
2) Koha e dorëzimit 15-45 ditë
3) Çmimi më i mirë konkurrues
4) Më shumë se 50,000 dizajne në sallë ekspozite
Rreth Nesh
Kirin Jewelry Company është një prodhues, shumicë dhe eksportues i vendosur në Zhuahai, Provinca Guangdong, Kinë, me rreth 500 punëtorë, 1.2 milion copë artikuj kapacitet vjetor. Ne prodhojmë 925 bizhuteri argjendi të pastër / bronzi në një larmi dizenjosh, duke përfshirë unaza, vathë, varëse, gjerdan, rrathë, byzylykë dhe broçela me gurë gjysëm të çmuar prej guri, gur sintetik dhe zirkoni kub, përfundim i hollë me argjend, rodium ose të zezë rodium, ari trëndafili dhe ari i verdhë i kromuar.

Bizhuteri jonë thekson kontrollin e cilësisë në çdo hap të punës së argjendarisë. Ne parandalojmë gabimin që mund të bëjë që bizhuteritë tona të mos preferohen nga ne para se të arrijnë tek klientët tanë.
Na kontaktoni për të marrë zbritje
Ne jemi burim i besueshëm i bizhuteri i cili është meritor për t'u treguar klientëve tuaj të vlerësuar.
Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje. Dhe ne po shohim përpara për të shërbimit për ju në fushën e biznesit tonë.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip